1000 Aukštos Kiekis 800gausses Ausies magnetinė terapija pleistras Earcare Sėklos Lipdukas Auricular Ausies Auriculotherapy Akupunktūros Terapija

1000 Aukštos Kiekis 800gausses Ausies magnetinė terapija pleistras Earcare Sėklos Lipdukas Auricular Ausies Auriculotherapy Akupunktūros Terapija

1000 Aukštos Kiekis 800gausses Ausies magnetinė terapija pleistras Earcare Sėklos Lipdukas Auricular Ausies Auriculotherapy Akupunktūros Terapija

€4.81

Produkto aprašymas

  • Gamybos Licencijos: 496146
  • Prekės Pavadinimas: hjisnkhs
  • Naudoti: Krūties
  • Elemento Tipas: Fizioterapija Tradicinė Kinų Medicina

100 vnt Gerą poveikį Aukštos Kokybės 800Gausses Ausies magnetinė terapija pleistras Magnetinio granulės magnetai karoliukai Ausų akupunktūra masažas

Dydis: 1.80 mm

Įpakavimas: 100vnt/pak

Ausies sėklų terapija, taip pat žinomas kaip auricular terapija, remiasi principais Tradicinė Kinų Medicina, kuri laikosi prie ausies, kaip mikrokosmas kūno.Auricular terapija naudoja taškai ausies, kartu su maža apvali sėklos, kurios yra kukliai šeimininku srityse, išorinės ausies, kuriuos klientas gali paspauskite per 3-4 dienas, kaip papildoma stimuliacija taškų.

akupunktūra nuotrauka

Ausies Sėklų Terapija yra plačiai naudojami daug sąlygų, įskaitant priklausomybės ligų gydymas, rūkymas, nuotaikos sutrikimai, nutukimas, skausmas, ir daug daugiau.Kai kurie bc tik gydyti ausų.Ši medicinos sistema akcentuoja holistinį požiūrį į mediciną, metodas, kuris gydo visą žmogų.Į akupunktūra taškų, rasti ant ausies padeda reguliuoti organizmo vidaus organų, struktūras ir funkcijas.

Auricular terapija turi ilgą istoriją naudojimo Kinijoje.Jau buvo minėta labiausiai žinomas iš senovės Kinų medicinos vadovėlių, "Geltonojo Imperatoriaus Klasikinis of Internal Medicine." Šiais laikais, auricular terapijos įrodyta, stimuliuoja endorfinų išsiskyrimą, organizmo pajusti-gera cheminių medžiagų.

akupunktūra nuotrauka

Ausies yra specialus punktas ant ausies, kuri turi ypatingą vertę diagnozuojant ir/arba gydymui.Dauguma jų atitinka tam tikrą kūno dalį, pavyzdžiui, organų & sąnarių, nors kai kurie taškai yra tam tikrų ligų.

Kokie privalumai Auricular Terapija?

Patogi, Natūralios, Adatos, nemokamai ir Neskausmingai.

Fiziniai ir Neskausmingas: Nors Auricular Terapijos akcijos turi daug bendrų bruožų su tradicinės Akupunktūra, jis yra neskausmingas procesas, dėl pobūdžio, kad Auricular Gydymas neleidžia prasiskverbti į odą.

Paprasta: Su Auricular Terapijos, diagnostikos ir gydymo yra daug lengviau.Auricular Diagnozė siūlo labai paprastą diagnozavimo metodą, tikrinant spalva, forma ir elektros signalo pokyčius tam ausies taškus.Auricular Požiūrio, kita vertus, gydo klientus tiesiog su sėkla ir masažas.

Veiksmingas: Nors Auricular Terapija yra paprastas, tačiau buvo įrodyta, kad būti labai veiksminga tiek diagnostika ir gydymas.

Auricular Medicina turi daug privalumų, palyginti su kitais vaistais, dėl savo unikalių metodų, diagnostika ir gydymas.Auricular Medicinos...

gali būti naudojama diagnozuoti daug įvairių ligų, įskaitant vidaus, ir chirurginės sąlygos

gali būti naudojamas estetinę paskirtį ir anti-aging

yra puikus atleisti skausmas, karščiavimas, galvos sukimasis ir galvos svaigimas, ir kliringo proto

Kodėl ausyje gali būti naudojama diagnozuoti ir gydyti ligas?

Auricular Terapijos sujungia Vakarų ir Kinijos teorijų sveikatos priežiūros balanso ir pusiausvyros.

Naudoti ausies grindžiama turtinga ir kelis ryšį su centrine nervų sistema.Organizmo forma projektuojamas ant ausų ir kiekvieną tašką įstaiga atitinka tašką ausies.P.siūlomas teorija "atvirkštinių embrionas." Su šia teorija, tai yra labai lengva suprasti, kodėl ji yra tokia veiksminga gydyti ligas, visą kūną tiesiog skatinti tam tikrus taškus ant ausies.

Be to, remiantis TCM, ausų, manoma, turi glaudų ryšį su dvylikos kanalų ir giminaičių, ir yra vieta, kur dienovidinių pro, pabaigos ir susikerta su kiekvieną ausį.Gydant ausų gali skatinti kanalai ir kolateralės, kurios rezultatai gerinant sveikatos būklę.Remdamasis duomenimis iš senovės Kinų medicinos knygų, Auricular Terapija buvo naudojamas ligoms gydyti Kinijoje maždaug prieš 2000 metų.

Ausies sėklos yra maža granulės.Šios sėklos yra vieta, prie ausies ar nešioti keletą dienų.

Auricular terapija paprastai yra neskausminga, tiesiog kaip ir visi kiti meistriškai atliekama akupunktūra.Ausies sėklos kartais yra neskausminga, tačiau kartais, ypač taškas į ausį, gali būti jautrus, todėl gali būti tam tikrą diskomfortą.

Ausies Sėklų galima pratęsti stimuliacija meridian taškų.Nuo vienerių iki penkerių ausies sėklos yra pateikiami kiekvieną ausį.Ausies sėklų apdorojimas trunka tris dienas.Pacientas pašalina sėklos save, kai gydymo laikotarpiu yra pilnas (pastaba: jei sudirginimas, išimkite iš karto).

Pacientas gali padėti veiksmingumą ausies sėklų atlikti savarankiškai masažas ant sėja vietose per gydymo laikotarpį.Skatinti ausies sėklos 3-5 kartus per dieną tol, kol vienas mano jausmas karšto arba sustingimas vietoje sėklos.

Žymos: ausies speculum, medicinos gaminiai, kz zs10 mic, akupunktūra manekenas, auriculotherapy ausies, acupunctur, kz sax, vyras medicina, headphon vielos, menas, medicina

Atsiliepimai

Reitingas