HUANANZHI X79-ZD3 plokštė su RAM 64G(4*16G) 1866 REG ECC PROCESORIUS Xeon E5 2697 V2 plokštė su NVMe/NGFF dual M. 2 slots

HUANANZHI X79-ZD3 plokštė su RAM 64G(4*16G) 1866 REG ECC PROCESORIUS Xeon E5 2697 V2 plokštė su NVMe/NGFF dual M. 2 slots

HUANANZHI X79-ZD3 plokštė su RAM 64G(4*16G) 1866 REG ECC PROCESORIUS Xeon E5 2697 V2 plokštė su NVMe/NGFF dual M. 2 slots

€448.70

Produkto aprašymas

 • PROCESORIAUS Tipas: Xeon E5 2697 V2
 • maitinimo prievadas: 1*8pin; 1*24pin
 • Maksimalus Ram Talpa: 128 GB
 • Vaizdo Plokštės Tipas: Ne Integruotas
 • Prašymas: Desktop
 • Pagrindinės Plokštės Dydis: 290*305mm
 • Prekės Pavadinimas: huananzhi
 • Modelio Numeris: X79-ZD3
 • Uostai: SATA
 • Atminties Bankas: 4 GB DDR3 DIMM
 • Formos Koeficientas: M-ATX
 • Lizdo Tipas: LGA 2011
 • Su CPU: Taip
 • Pakuotė: Taip
 • M. 2 slots: Vienas M. 2 NVMe SMA lizdas; Vieną M. 2 NGFF SMA lizdas
 • Garantija: 2 Metai
 • Prekės Būklė: Naujas
 • Atmintis: RECC 64G(16G*4) DDR3 1866
 • Lustų rinkinys: "Intel X79
 • Atminties kanalo: Dvigubas
 • Patikrintas Prieš Pristatymas: TAIP su AIDA64 į WIN7
 • Chipset Gamintojas: "INTEL"
 • Kietojo Disko Sąsaja: 4*SATA2.0; 1*SATA3.0
 • Atminties Tipas: DDR3

Gamintojas (HUANAN bendrovė) ataskaitos

>> Dėl skirtingų gamybos partijų, mūsų pagrindinėse plokštėse tikriausiai šiek tiek skiriasi dizainas, pvz., skirtingų spalvų atminties lizdus, skirtingos pozicijos ir spalva SATA jungtys, įvairių plokštės versijas ir pan,.....Jie dont turėti jokių funkcijų skirtumas.Pls natūra teikiama pirmenybė, HUANAN bendrovė neteikia jokio papildomo pranešimo.

WUSON parduotuvėje ataskaitos

1: Kas pakuotėje?

HUANANZHI X79-ZD3 plokštė su M. 2 NVMe/NGFF SSD slots+CPU Xeon E5 2697 V2+4*16G DDR3 1866 RECC+SATA kabelis+metalas atgal shield+vairuotojas diskas+naudojimo instrukcija

>>Jei norite pakeisti produktai, į šį combo su kitais, pvz., procesorius ir t.t., arba, jei norite pridėti kitų produktų į šį combo tokie kaip CPU aušintuvas/Vaizdo plokštės/HDD/SSD/PSU ir t.t., pls susisiekti WUSON parduotuvėje arba tiesiai spustelėkite turėti WUSON kompiuterių parduotuvė "PASIDARYK pats" užsakymą pagaminti paslaugos.

2: Kodėl tai yra geriau, pirkėjų šaudyti išpakavimo vaizdo įrašą, kai jie gauti jų paketus?

Kai kurie pirkėjai sako, kad nėra produkto trūksta, kai jie atidarė savo paketus, tada mums parodė keletą nuotraukų, tačiau nuotraukose negali įrodyti nieko, nes visi žino, kad geriausias įrodymas yra išpakavimo vaizdo įrašą, taigi pls tai padaryti, tai gali padėti daug, jei atsitiktų būti ta pati situacija, aukščiau, WUSON parduotuvėje nėra priimti nuotraukas kaip įrodymus!!!!!Dėkojame už supratimą.

3: Visi produktai yra išbandytas prieš išsiuntimą?

Taip, WUSON parduotuvė turi 3 techninės komandos bandymų kiekvieną darbo dienų, todėl mes galime 1000000% garantija, kad visi mūsų produktai yra darbo gerai prieš išsiųstas iš mūsų sandėlio.

4. Kaip yra produktai, supakuoti, jie bus intactly pristatyti?

Fristly, WUSON parduotuvėje vietų CPU pagrindinės plokštės lizdą, apsiaustas atminties barai su burbulais ir padaro juos plokštė originali dėžutė; Antra, WUSON laikyti paslaptyje plokštė su daug burbuliukų ir vietų tai originali dėžutė; Trečia, WUSON laikyti paslaptyje plokštė originalo langelyje su burbulais, tada įdėkite jį į kartoninę dėžę.Taigi, mes esame įsitikinę, kad pasakyti, paprastai visi mūsų produktai gali būti intactly pristatyti.

5: visi paketai bus tikrai pristatyta, per laiką, nustatytą Zinojo.lt?

Tikrai ne.Labiausiai nematerialus dalykas yra transportas, dauguma sklypų, gali būti pristatytas per nustatytą laiką, bet niekas negali garantuoti, kad visi sklypai gali būti pristatytos per laiką, kartais kai kurie sklypai yra vėluojama su nurodytų priežasčių, pavyzdžiui, blogas oras/laisvalaikis/post office štabų strike/muitinės formalumų vėlavimo ir pan.Kartais nėra jokios priežasties.Pls nuorodą "pristatymo metu paskelbimo" toliau.Taigi pls apie tai galvoti prieš jums padaryti užsakymą, taip ilgai, kaip jūs padaryti tvarka, tai reiškia, kad jums suprasti viską aukščiau.

6: Ar pirkėjams reikia siųsti produktų atgal, jei jie dont darbą arba sustabdyti darbo?

WUSON parduotuvė nesuteikia 100% originali garantinio aptarnavimo, ir mes turime visus įgaliojimus nustatyti, ar pirkėjų poreikį siųsti produktų atgal į mus, ar ne.Bet tai nereiškia, kad mūsų produktai yra nepatikimi, į tai, kaip mes valstybės, 3 teiginys aukščiau, mes griežtai išbandyti VISUS mūsų produktus, prieš siunčiant, be jokios abejonės , taip paprastai didžioji dauguma pirkėjų yra patenkinti mūsų produktus ir kai kurie iš jų tapo mūsų nuolatiniais klientais.Be to , pagal tai, ką mes patyrėme ir anksčiau , daugelis mūsų produktų dirbo gerai, po to, kai jie buvo išsiųsti atgal pirkėjų, tačiau jie neveikia, kai pirkėjus bandoma juos, tai pertty keistai, be to , kai kurie pirkėjai išsiųstas mūsų produktų atgal be jokios papildomos apsaugos, jie tiesiog įdėti mūsų pagrindinėse plokštėse originalo langelyje, tada įdėti langelį į el. pašto maišas be jokių burbulas apsaugos (daugelis pirkėjų žinoti, mes wrap mūsų plokštę ir dėžutė su daug burbulas ir įdėti mūsų plokštę originalo langelyje išorinė kartono dėžutė ), tačiau produktai vis dar dirbo gerai, po ilgos kelionės , aš manau, kad mes dont reikia paaiškinti, per daug apie ją .

>> Jeigu mūsų produktai neveikia minutę, kai pirkėjai juos gauti, ar jie nustoja dirbti per pusę metų nuo to laiko, pirkėjų, padaryti užsakymą, atsakymas yra 100% TAIP .Ypač, kai pirkėjai tiesiog gauti juos ir pradėti bandymus .

WUSON parduotuvėje turi visą teisę kreiptis pirkėjams grąžinti produktus, arba dėl keitimo ar grąžinimo.

>> Jeigu mūsų produktai nustoti veikti po to, kai ji buvo naudojama daugiau nei pusę metų, atsakymas yra aiškus .WUSON parduotuvės galėtų įvertinti produktų būklės pirmasis pagal įrodymus, teikti pirkėjams, tada padaryti sprendimą, ar mes turime pirkėjų siųsti jį atgal, ar mes tiesiogiai siųsti dar vienas atliekamas.

Žymos: dual x79, ecc reg, xeon e5 2697 pack v2, amd ryzen, procesorius xeon", xeon", huananzhi x79, 1680, e5 v2, x79

Atsiliepimai

Reitingas