Naujausias MVDiag R3 su Keygen "bluetooth" Kelių Transporto priemonės Diag OBD2 kodo skaitytuvas Skaitytuvas CDP Pro Plus OBD2 Diagnostinis įrankis

Naujausias MVDiag R3 su Keygen

Naujausias MVDiag R3 su Keygen "bluetooth" Kelių Transporto priemonės Diag OBD2 kodo skaitytuvas Skaitytuvas CDP Pro Plus OBD2 Diagnostinis įrankis

€27.93

Produkto aprašymas

  • Programinės Įrangos Versija: 2015 m.R3
  • Elemento Tipas: Kodas Skaitytojai & Scan Įrankiai
  • Programinės Įrangos Atnaujinimas: Taip
  • Kokybė: viršininkas
  • Prekės Pavadinimas: Naujas dizainas TCS MVDiag su "bluetooth"
  • Kalbos: lietuvių
  • Specialios Funkcijos: "Bluetooth"
  • Aparatinės Įrangos Versija: Naujausias

MVDIAG

CDP TCS

Naujausias MVDiag 2015 M.R3 su Keygen "bluetooth" Kelių Transporto priemonės Diag OBD2 Diagnostinis įrankis

Advatages mūsų produktas:

1. Versija : 2014.R2/2014 m.R3/2015 m.R3 ( su keygen )

2015 m.R1( nemokamai aktyvus, parama daugiau 2015 nauji modeliai )

2016.00( su keygen, parama daugiau 2016 nauji modeliai )

(Prašome palikite mums žinutę ir leiskite mums žinoti, kuris CD, jūs norite, kitaip mes atsiųsime atsitiktine)

2.Su Built-in Bluetooth " modulis, bus geriau naudoti.

4.Vienerių metų garantija dėl kokybės, Galingas ir laiką, technikas paramos.

5. Taikoma Automobiliai: Lengvųjų Automobilių / Sunkvežimių / Generic.

6. Kalbos : Anglų, Čekų, Dansk, Olandų, Suomių, Vokiečių, Prancūzų, Graikų, Vengrų, Italų, Norvegų, Lenkų, Portugalų, Rumunų, Rusų, Serbų, Ispanų, Suomi, Švedų, Turkų.

Pastaba:

1. Mes siūlome jums įdiegti programinę įrangą į "windows XP" arba "windows 7" 32 bitų sistemos (jei su kita sistema, bus sunku įdiegti tvarkyklę)

2. Ne kiekvienas automobilių modeliai gali remti visas funkciją ar visoms sistemos,

3. Ne kiekvienas automobilio modelio, pagal automobilio prekės ženklas gali būti darbo!!! (jei su tikslią automobilio modelį ir funkcija, paprašykite pardavėjo)

4. Relė iš PCB lenta turime dviejų spalvų, baltos ir raudonos.Jie yra kilę iš pačios gamyklos, tokios pačios kokybės.

Patarimai: įsitikinkite, kad atjungti internetą ir išjungti/pašalinti antivirusinę programinę įrangą, kai jūs įdiegiate programinės įrangos.

CDP TCS yra greitas ir patikimas diagnostikos įrankis, naudojamas kaip ryšio tarp transporto priemonės ir kompiuterio.Jis veikia ant senų ir naujų transporto priemonių.

Su AUTOMOBILIAIS, galite atlikti prekės ženklo konkrečių diagnostika, automobilių ir lengvųjų furgonų nuo 1988 m.Iš viso 47 įvairių markių.SUNKVEŽIMIAIS programinės įrangos paketą, galite atlikti skirtas konkrečiam prekės ženklui diagnostika lengvųjų ir sunkiųjų komercinių transporto priemonių, autobusų ir priekabų nuo 1995 m.

Iš viso 3nostics, specialiai skirta emisija susijusių kaltė kodus.GENERINIŲ vaistų yra įtrauktas AUTOMOBILIAI ir SUNKVEŽIMIAI paketus,.

Multiplexer funkciją, 2xHS GALI (ISO 11898-2), SW GALI (SAE J2411), K/L (ISO 9141-2), VPW (J 1850), PWM (J 1850), RS485 (J1708), TTL ir (SPI, analog in, 5volt out).

Iš serijos mes darome taip:

1) Skaityti ir trinti gedimų kodus; 2) Skaityti gyventi duomenis ;3) Pagrindiniai parametrai ;4) Nuskaitymo funkcija ;5) Visiškai atitinka su eOBD/OBDII standarto.

TCS galite padaryti taip:

*Gaminti specialios serijos diagnozuoti

*Scan funkcija

*EOBD/OBDII bendravimas

*Serijos Sistemų

*Variklio

*Uždegimo

*Klimato

*ABS

*Paslaugos iš naujo

*SRS

*Imobilaizeris

*Priemonė

*Komforto sistemos

*Pavarų dėžės ir tt

SKRYDŽIO DUOMENŲ SAVIRAŠIO

Su skrydžio duomenų savirašio funkcija, galite įrašyti parametrų realiu laiku, vairuojant transporto priemonę.Įrašymo metu galite, su vieno mygtuko paspaudimu, pabrėžti konkrečių klaidų, kad jūs galite ištirti aptikta klaida vėliau.TK TK yra įrengta vidinė atmintis, taip panaikinant būtinybę suderinti kompiuterio.Atminties krepšelyje nėra įtrauktos į paketą

KELIŲ SPALVŲ INDIKATORIUS

Su kelių spalvų indikatorius TCS TCS, jūs turite pilną kontrolę diagnostikos procesą.Įvairių spalvų ir garso bendrauja statusą ir rodymo indikatorius leidžia jums matyti iš toli.Pavyzdžiui, jei indikatorius pakaitiniai nariai, tarp mėlynos ir žalios TK TK yra komunikacija su transporto priemonės valdymo bloko.

ĮTAMPOS ŽYMĖS

Kai TK TK yra sujungta su transporto priemone, vieneto patikrinti akumuliatoriaus įtampa transporto priemonės ir automatiškai prisitaiko prie automobilio įtampos lygį 12 arba 24 voltų.Jei įtampa tampa per didelis arba per mažas, TCS TCS bus įspėti jus, tiek su garso ir šviesos, ir jūs taip pat bus įspėjami, per akumuliatoriaus piktogramą mūsų diagnostikos programinės įrangos.

VAŽIUOKLĖS NUMERĮ VIN

Mūsų AUTOMOBILIŲ programinės įrangos, mes turime protingas funkciją, kuri leidžia jums skaityti iš transporto priemonės identifikacinį numerį iš transporto priemonės, kad jūs norėtumėte diagnozuoti.Tai užtikrina tinkamą modelį ir metus, parenkamas automatiškai.Be to, variklio kodas transporto priemonėms, kurios yra visuotinai prieinami rinkose, taip pat yra įjungtas automatiškai.

TKS

Intelligent System Scan (ISS) nuskaito per visų sistemų transporto priemonėje ir rodo gedimų kodus, kurie yra saugomi kiekvienos sistemos.Tai taupo laiką ir jums greitai apžvelgti faktinį statusą visos transporto priemonės.Kai ISS yra baigtas, tada galite pasirinkti konkrečią kontrolės sistemą, analizuoti rezultatus ir toliau.

Žymos: delphi scanner tool, cdp plus, diag įrankis, diag, im608 pro, pavarų dėžė diag, autocom, actia diag, rašiklis su skeneris, diagnost įrankis

Atsiliepimai

Reitingas